Yritysinfo

Auto Kasi-Viis Oy ( Auto85 ) on joulukuussa vuonna 2016 perustettu Autoliike. Autoliikkemme on toiminut ensimmäisen vuoden aikana neljässä eri toimipisteessä, joista nyt Kaislahdenkatu jäi pysyväksi. Olemme erikoistuneet nuorekkaampiin ja meneviin menopeleihin, mutta silti valikoimastamme löytyy myös varmasti jokaiselle jotakin 🙂

Lisäksi meiltä saat vuokralle myös VW Transporter Pegabus pikkubussin 1+8hlölle! Hankimme auton alkusyksystä ja varustelemme sitä jatkuvasti.

Saat kauttamme myös laajan valikoiman vanteita, renkaita ja tarvikkeita Vannetukun virallisena jälleenmyyjänä!

Osamaksurahoitamme autot, moottoripyörät, veneet, vanteet, renkaat, fixit yms yms yms!!


Sponsorointi

Sponsoroimme myös omalta osaltamme kasvavia kykyjä moottoriurheilun parissa! Kannamme kortemme kekoon monella saralla.

Petteri Ruotsalainen / Petteri Ruotsalainen Racing
Vauhtia Mikroautoilun maailmasta!

Jonna Valme, Sami Valme / SV-Racing
Honda Civic Type-R sekä Mitsubishi Lancer Evo IX rallipoluilla

Cata Siven / Kasari Racing Team
Nuori nouseva lupaus moottoripyörän selässä kiihdytysradalla


Yritystiedot & Yhteystiedot

LASKUTUSOSOITE
Saavikatu 1, 20780 Kaarina
Auto Kasi-Viis Oy / Jari Peltomaa
2794635-7
laskutus@auto85.fi
Myynti - Osto - Vaihto - Vuokraus - Rahoitukset
Toimitusjohtaja
Jari Peltomaa
0401 85 85 85
jari.peltomaa@auto85.fi
YHTEISTYÖSSÄ

* RengasTurku Oy
* Autofixaus J. Huhtaniemi T:Mi
* VR-Motor
* SVEA Ekonomi Ab
* SAV-Autorahoitus
* AutoCredit
* Santander Consumer Finance
* Autokorjaamo Alanko Kai Oy
* Turun Sähköurakointi
* TSU Group
* Krossin Katsastus
* Vuosikatsastus
* SF-Katsastus
* Vannetukku
* Varissuon Autohuolto
* MyllyMotorShow
YHTEYSOSOITTEET

Myyntipalvelu
myynti@auto85.fi
Ostopalvelu
osto@auto85.fi
Myyntitiliasiat
myyntitili@auto85.fi
Yhteistyökumppanuudet
yhteistyo@auto85.fi
Laskutus
laskutus@auto85.fi
Vuokraus
vuokraus@auto85.fi
Autofixaus
autofixaus@auto85.fi
Renkaat/Vanteet Vannetukku
tilaukset@auto85.fi

Liikkeemme sijaitsee Kaarinan Krossissa, hyvien kulkuyhteyksien varrella!
Meille on helppo tulla vaikka bussilla :). Mikäli tulet kauempaa, voimme noutaa sinut ja kaverisi veloituksetta joukkoliikenneasemalta.


Yhteistyökumppaniksi? Nakkaa mailia yhteistyo@auto85.fi tai käyttämällä palautelomaketta 🙂